Az aktuális félév szemináriumi programja

Az aktuális (2019/20 őszi) félév szemináriumi programja

Október 21., hétfő, 12:00, D404

Gombos Réka „alfa,béta-Telítetlen aldehidek és lipidek hidrogénezése vízoldható átmenetifém komplex katalizátorokkal” című doktori (PhD) értekezésének nyílvános vitája. A meghívó ide kattintva letölthető.

Október 2., szerda, 8:15-10:00, D-404

Ştefan Eugen Szedlacsek (Institute of Biochemistry of the Romanian Academy; Bucharest, Romania) előadása "Molecular vehicles for targeted diagnostics and therapy" címmel.

Szeptember 18., szerda, 8:15-10:00, D-404

Félévnyitó tanszéki szeminárium és balesetvédelmi oktatás.

Szeptember 11., szerda, 8:15-10:00, D-404

Kovács Eszter Mária „Lantanoida-bentonitok előállítása, szerkezeti és felületi jellemzésük” című doktori (PhD) értekezésének előzetes vitája. A meghívó ide kattintva letölthető.

Szeptember 3., kedd, 10:00-12:00, D-404

Gombos Réka „alfa,béta-Telítetlen aldehidek és lipidek hidrogénezése vízoldható átmenetifém komplex katalizátorokkal” című doktori (PhD) értekezésének előzetes vitája. A meghívó ide kattintva letölthető.

Frissítés dátuma: 2019.10.14.